STRONĘ PROSZĘ OGLĄDAĆ W PIONIE
ENGLISH
SPONSOR KLUBU

SZKÓŁKA JEŹDZIECKA

WIĘCEJ

SZKÓŁKA JEŹDZIECKA

Klub Sportowy Nad Wigrami ma bogatą tradycję w szkoleniu dzieci i młodzieży, a także poważny dorobek sportowy na tym polu.

Wychowankowie naszej szkółki odnosili wspaniałe sukcesy sportowe startując w barwach Klubu Nad Wigrami w kraju i zagranicą.

W kategorii dzieci, nasi wychowankowie wielokrotnie kwalifikowali się do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajmując w nich wysokie miejsca: w roku 2009 Magdalena Zaborowska zajęła I miejsce, w 2010 roku Agnieszka Cichanowicz zajęła IV miejsce, a Marek Bienio - VI miejsce. Zawodniczka Julia Regucka zajęła I miejsce w Finale Pucharu Polski Dzieci, który odbywał się w 2015 roku w Strzegomiu.

W kategorii juniorów nasze wychowanki Kasia Bobrowska i Agnieszka Cichanowicz zostały powołane do kadry narodowej, a w roku 2011 Kasia reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Portugalii. Dwa lata później ta sama zawodniczka zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców ( do 21 lat).

Niektórzy spośród wychowanków szkółki Klubu Sportowego Nad Wigrami zdobyli poszukiwany i ceniony zawód jeźdźca sportowego i pracuje obecnie w różnych ośrodkach jeździeckich.

ZWIŃ