STRONĘ PROSZĘ OGLĄDAĆ W PIONIE
ENGLISH
SPONSOR KLUBU
    Zdjęcie 1 z 0    

Chacfly to absolutny rekordzista pod względem wysokich ocen jakie ogier może otrzymać podczas próby dzielności. W czasie testu w Adelheidsdorf w 2017 wzbudził sensację otrzymując końcową notę bliską ideału, wyniosła bowiem ona 9,49. Maksymalne noty, po 10,0 punktów przyznano mu aż za 6 elementów próby (!) - temperament, charakter, chęć do pracy, możliwości, styl skoku i ogólne wrażenie, a 9,5 za jezdność. Ten atletyczny kasztan otrzymał w Verden prestiżową Nagrodę Stakkato przyznawaną przez Związek Hanowerski. W Vechcie ponadprzeciętna jakość jego pierwszego potomstwa została nagrodzona przyznaniem mu tytułu Wiceczempiona głównej nagrody Związku Oldenburskiego.

W 2016 Chacfly PS rozpoczął swoją karierę sportową zdobywając w wieku 4 lat brązowy medal na Czempionacie Hanowerskim w Verden. Dosiadany przez Patricka Stühlmeyera wygrał sporą liczbę konkursów dla młodych koni, włącznie z dwunastoma zwycięstwami w 2018 roku. Wygrał również kwalifikacje do Niemieckiego Czempionatu dla Młodych Koni w Klein Roscharden, gdzie uzyskał wysoką notę 8,8.
W wieku siedmiu lat  ogier Chacfly PS zaliczył świetne wyniki na zawodach międzynarodowych w Lier i Kronenberg. A przy tym wszystkim wyróżnia go duża pewność siebie na parkurze i siła sprawiająca wrażenie, że jego możliwości są nieograniczone.

Niezwykłe możliwości Chacfly PS jakie prezentuje na parkurach są zapisane w cennym rodowodzie. Jego ojciec Chacco-Blue od 2017 roku zajmuje czołowe miejsce w tymże rankingu. Ośmioro jego potomków uczestniczyło w 2018 roku w Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryon. Ponad 40 synów tego wspaniałego ogiera uzyskało licencje hodowlane.

Matka ogiera Chacfly PS, klacz Shentara jest półsiostrą m.in. licencjonowanego ogiera Quickcento (po Quicksilber), który odnosi sukcesy na międzynarodowych parkurach, oraz klaczy Nintara (po Nintender), która zajmuje płatne miejsca w konkursach Grand Prix pod Jorge Canedo Vincent. Ojcem klaczy Shentara, matki ogiera Chacfly PS, jest Sir Shutterfly, pełny brat multimilionera pod względem sumy wygranych w konkursach skokowych, wał. Shutterfly, który największe swe sukcesy zawdzięcza dosiadającej go Meredith Michaels-Beerbaum. Sir Shutterfly jest także półbratem skoczków międzynarodowej klasy: Let’s Fly, ogiera Salut Bonheur, wał. Spilo D i wał. Remedi D.

W trzecim pokoleniu pojawia się ceniony ogier Cento, złoty medalista zespołowo z Igrzysk Olimpijskich w Sydney, brązowy medalista w zespole na Olimpiadzie w Atenach i złoty medalista zespołowo na Mistrzostwach Europy w Donaueschingen. Chacfly PS reprezentuje rodzinę 5819, pochodzą z niej także ogiery: Casino, Charriol, Landioso, Le Coeur, Tiépolo i Zünftiger, jak również konie sportowe: Comme Ci Comme Ca, Gittina, i Toi Toi Toi.

 

CENA : 1,500 PORCJA +VAT


TYLKO MROŻONE NASIENIE
DO W/W CENA NALEŻY DOLICZYĆ DODATKOWO KOSZTY WETERYNARZA
WG. KURSU EUR Z DNIA SPRZEDAŻY

WERSJA
DO DRUKU
CHACFLY PS
2012 | 169 cm | Kasztanowata
HODOWCA: Paul Schockemöhle
CHACCO-BLUE CHAMBERTIN CAMBRIDGE
DESIREE VII
CONTARA CONTENDER
GODHARA II
SHENTARA SIR SHUTTERFLY SILVIO I
FAMM
CENTARA CENTO
GETTINA