STRONĘ PROSZĘ OGLĄDAĆ W PIONIE
ENGLISH
SPONSOR KLUBU
    Zdjęcie 1 z 1    

CASANOVA NW to wyjątkowo urodziwy ogier w nowoczesnym typie konia sportowego obdarzony trzema bardzo dobrymi chodami, dużą potęgą skoku i fantastycznym charakterem.

Jego ojcem jest Grandorado TN, który został określony mianem fenomenu, pokazując swój naturalny talent podczas uznawania ogierów KWPN. Te predykcje zostały potwierdzone na początku sezonu 2022 zajęciem 3 miejsca podczas Rolex Grand Prix w Hertogenbosch
pod Willemem Greve. Taki wynik nie jest zaskoczeniem, ponieważ Grandorado pochodzi z doskonałej rodziny. Jego matka, Charmieque, jest nie tylko siostrą ogiera Fabrice DN (po Emilion), startującego na poziomie 165 cm pod Nicolasem Pizarro, ale także sama startowała na poziomie 140 cm. Ojcem Grandorado jest ogier Eldorado vd Zeshoek, który sam startował na poziomie 160 cm i w tej chwili pozostawił już 19 sztuk potomstwa startującego na tym samym i wyższym poziomie m.in. konie takie jak Elektric Blue P, Jeunesse i Killer Queen VDL. Doskonałe wyniki potomstwa zapewniły Eldorado tytuł ambasadora księgi BWP.

Matką Casanovy jest klacz Carrara, obdarzona równie wyjątkowym rodowodem. Jest ona córką startującej na poziomie 150 cm klaczy Black Pearl oraz ogiera Carrico, jednego z najlepszych synów legendarnego Catoki, który do tej pory pozostawił 22 konie startujące na poziomie powyżej 150 cm. Carrico jest również ojcem startującego na poziomie 5* w WKKW wałacha Mr. Bass. W naszej hodowli Carrara do tej pory pozostawiła bardzo interesujące konie sportowe m.in. wałacha Cardiff (po Carambole), który zadebiutował na poziomie Grand Prix w wieku 8 lat, klacz Casilda (po Quality Time) oraz wałacha Castello (po Emir R), które z powodzeniem startują w konkursach dla młodych koni.

Jego rodowód przepełniony jest końmi startującymi na wysokim poziomie zarówno w męskiej, jak i w żeńskiej linii, co czyni Casanovę zarówno interesującym ogierem, jak i przyszłościowym koniem sportowym.

 

CENA : 1,500 pln (500+1000) + VAT
I rata – przed wydaniem nasienia
II rata – po stwierdzeniu źrebności klaczy

WERSJA
DO DRUKU
CASANOVA
2019 | 170 cm | Gniada
HODOWCA: Stadnina Koni Nad Wigrami
GRADORADO ELDORADO VD ZESHOEK CLINTON
BIJOU ORAI
CHARMIEQUE CAROLUS II
TERMIEQUE
CARRARA CARRICO CATOKI
CAPITALE
PERLANA BALOU DU ROUET
PERLE