STRONĘ PROSZĘ OGLĄDAĆ W PIONIE
ENGLISH
SPONSOR KLUBU
    Zdjęcie 1 z 5    

CORAZON NW, to urodziwy ogier, w nowoczesnym typie konia sportowego. Obdarzony okrągłym, obszernym galopem, dużą siłą odbicia i nienaganną techniką skoku.

Jego ojcem jest utytułowany Vingino, który niesie w sobie krew 3 legendarnych reproduktorów (Voltaire, Cassini I i Quidam de Revel ). W 2018 został sklasyfikowany na 1 miejscu w rankingu ogierów mających potomstwo młodsze niż 11 lat. Vingino pochodzi z holsztyńskiej linii 474A, która do tej pory dała już 60 uznanych ogierów i wiele doskonałych koni sportowych.

Matka Corazona, klacz Cornelia w linii żeńskiej niesie krew Coriano Z oraz Quidam de Revel. Z tej samej rodziny pochodzą znane z sukcesów na Polskich i międzynarodowych arenach Columbia (1 msc na SCPMK 7 letnich) oraz Cordoba (aktualna mistrzyni MPMK 7 letnich).

Ojcem Cornelii jest Eldorado vd Zeshoek, na którym z powodzeniem startował Willem Greve. Młody Eldorado ma bardzo zbliżony rodowód do ogiera Cornet Obolensky.

Połączenie tak utytułowanych przodków pozwoliło wyhodować obiecującego, z punktu widzenia sportowego i hodowlanego, ogiera Corazon, którego liczne potomstwo już w roku 2021 będzie można zobaczyć.

 

CENA : 3,000 pln (1500+1500) + VAT
I rata – przed wydaniem nasienia
II rata – po stwierdzeniu źrebności klaczy

 

WERSJA
DO DRUKU
CORAZON
2017 | 170 cm | Siwa
HODOWCA: Stadnina Koni Nad Wigrami
VINGINO VOLTAIRE FURIOSO II
GOGO MOEVE
NOTRE DAME II CASSINI I
INESSA
CORNELIA ELDORADO VD ZESHOEK CLINTON
BIJOU ORAI
CONTESSA CORIANO Z
NUR DIE